Naga MarketsZałożyciele giełdy kryptowalut Gemini, Cameron i Tyler Winklevoss, twierdzą, że nie są “maksymalistami bitcoina”. Wskazują, w co inwestują poza główną kryptowalutą.

  • Bracia Winklevoss są kojarzeni z tego, że inwestują w BTC. Okazuje się jednak, że chętnie skupują i inne kryptoaktywa.
  • Wśród kryptowalut, jakie posiadają, jest np. ETH. Wskazują, że widzą też spory potencjał w rynku DeFi.

Winklevoss: bitcoin to nie wszystko

Cameron Winklevoss twierdzi, że chociaż bitcoin powinien pozostać liderem na rynku, warto inwestować też w inne kryptowaluty.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Zdecydowanie nie jesteśmy maksymalistami w tym sensie, że wierzymy tylko i wyłącznie w bitcoina. Posiadamy dużo bitcoinów. Chcemy, aby bitcoin [dalej] działał. Mamy nadzieję, że tak będzie. Posiadamy jednak również ether i inne kryptowaluty i jesteśmy bardzo optymistycznie nastawieni w przypadku projektów [opartych na] Ethereum i DeFi (zdecentralizowane finanse), które zostały zbudowane w oparciu o Ethereum (…) – powiedział.

Dalej tłumaczył idee Ethereum.

– Oczywiście są pewne projekty, które nie mają dużej wartości, ale z pewnością jest kilka, które już okazały się niesamowicie obiecujące, bitcoin jest jednym z nich, Ethereum jest kolejnym, [to] coś w rodzaju bycia cyfrowym komputerem świata. Ether – to waluta; to niejako cyfrowy olej, który zasila ten superkomputer, na którym można uruchamiać aplikacje i wszelkiego rodzaju fajne programy – dodał.

Filecoin

Cameron wspomniał również o Filecoinie (FIL) jako nowym aktywie, na które należy zwrócić uwagę.

– Filecoin to nowa [cyfrowa] moneta, która właśnie została wprowadzona na rynek i jest to zdecentralizowana sieć przechowywania danych, więc pomyśl o scentralizowanym zasobniku pamięci masowej Amazon S3 lub Microsoft Azure. Filecoin zasadniczo rozdziela [i] decentralizuje to, tak jak Ethereum jest zdecentralizowanym systemem operacyjnym w chmurze, a bitcoin jest oczywiście zdecentralizowanym cyfrowym złotem – powiedział w dalszej części rozmowy.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here