Naga MarketsWinklevossTyler i Cameron Winklevoss nie są zniechęceni spadkami na rynku kryptowalut. Nadal wierzą, że cyfrowa waluta ma świetlaną przyszłość. Ostatnio intensywnie promują swoją wizję w mediach.


Kampania marketingowa “Revolution Needs Rules” ma na celu też promocję giełdy kryptowalut Gemini, która jest głównym biznesem bliźniaków.

Dobre prawo, głupcze!

“Chodzi o to, że firmy, które opierają się na takich rzeczach jak Bitcoin, powinny mieć [na rynku, na którym działają] regulacje, które są przemyślane i nie hamują innowacji” – mówi Tyler w wywiadzie dla Fortune. Dodał jednak, że ludzie wierzą w kryptowaluty, ale nie wiedzą, “jak się w to zaangażować bez poparzenia”. Gemini jest ponoć miejscem w sieci, gdzie jest to możliwe. Możesz tam kupić Bitcoiny będąc ochranianym przed ogniem i innymi zagrożeniami.

Cameron dodał do wypowiedzi brata, że wzrost kryptowalut z 2017 r. został powstrzymany przez negatywne newsy, które spowodowały, że cyfrowe waluty są kojarzone się z przestępcami i wskazujące, że Bitcoin jest całkowicie anonimowy, co nie jest prawdą.

Stąd są potrzebne mądre przepisy. Te zaś mogą powstać na styku współpracy SEC z podmiotami prywatnymi. “Naszym zdaniem Komisja jest konserwatywna, ponieważ jest to pierwszy z wielu [tego typu] produktów” – mówi Cameron i dodaje, że ideą obu braci jest poprawienie tej sytuacji i wprowadzenie na rynek pierwszego bitcoinowego ETF.

Złoto nam nie potrzebne!

Jeśli chodzi o obecny rynek kryptowalut, na którym stąpają teraz raczej niedźwiedzie, a byki są zapędzane w kozi róg, bliźniacy są zgodni, że stablecoiny “są jasnym jego punktem”. Według Camerona mogłyby odegrać ważną rolę w płaceniu rachunków czy podatków. Wspomniał przy tym o Gemini Dollar, czyli stablecoinie ich giełdy. Cameron dodał, że stablecoiny umieszczają “dolary na blockchainie” i mogą być też używane do płacenia za inne usługi lub do wypłacania dywidend.

Bliźniacy nadal są konserwatywni w swoim postrzeganiu Bitcoina jako nowego złota. Bagatelizują historyczną rolę kruszcu uważając, że “jedyną rzeczą [przewagi], jaką złoto ma nad Bitcoinem” jest 3000-letni staż na rynku.

Pod koniec rozmowy bliźniacy potwierdzili, że są największymi posiadaczami Bitcoinów na świecie – z wyjątkiem tajemniczego twórcy waluty, Satoshi’ego Nakamoto.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here