Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Bowim oferuje szeroki asortyment wyrobów ze stali węglowej, na który składają się zarówno produkty polskich producentów stali, jak i produkty z importu.

Spółka zyskała podczas poniedziałkowej sesji aż 9,2% przy gigantycznych obrotach. Była to niezwykle pozytywna reakcja rynku na wstępne, jednostkowe dane za pierwszy kwartał. Te okazują się być znacznie lepsze niż przed rokiem. Wykres tygodniowy pokazuje, że dane te przyczyniły się do odnotowania nowego maksimum trendu wzrostowego. Zarówno dynamika jaki obroty wskazują, że opór w rejonie 5,30 zł przechodzi właśnie do historii. Wydaje się, że najbliższym celem jest okrągłe 6 zł, a kolejny techniczny opór mamy dopiero w okolicy 7,40 zł. Ostatnio o spółce pisaliśmy 20 grudnia.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

11 bit studios to studio z Warszawy tworzące gry wieloplatformowe dostępne na całym świecie.

Spółka kontynuowała wzrosty jakie zaczęły się w miniony piątek. Tym razem cena podskoczyła o 4,6%. Wykres dzienny wskazuje na potencjalne szanse na zakończenie korekty. Najpierw kurs spadł do przyspieszonej linii trendu, przy okazji wybijając wsparcie w rejonie 174 zł, aby w bardzo dynamiczny sposób powrócić do trendu wzrostowego. Jeżeli rzeczywiście jesteśmy świadkami transferu akcji ze słabszych do mocniejszych rąk, to kurs powinien w najbliższym czasie zmierzać na poziom dotychczasowego maksimum trendu czyli w okolice 214 zł.

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOpcyjny poranek: EUR/GBP – call, GBP/JPY – put
Następny artykułEx-traderzy Nomury zapłacą $200 tysięcy za zawyżanie cen
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here