Naga Marketscomparic forex bossafxZgodnie z przepisami Komisji Nadzoru Finansowego, brokerzy świadczący usługi w zakresie rynku FX/CFD inwestorom detalicznym z Polski mają obowiązek publikacji kwartalnych wyników swoich klientów. Niedawno poznaliśmy publikację raportu z wynikami  klientów BossaFX na kontraktach CFD w II kwartale.


Wyniki za drugi kwartał wskazują na dobre trzy miesiące w wykonaniu klientów indywidualnych BossaFX. Wzrost zrealizowanych zysków nastąpił w czterech z pięciu typów instrumentów finansowych CFD oferowanych przez brokera. Największa pozytywna zmiana to wzrost zarabiających o ponad 5% na instrumencie Index CFD. Odczyt za II kw. wyniósł aż 39.75 w porównaniu z 34.49 w I kw. Ciekawa sytuacja wystąpiła na instrumencie Bond/Iterest Rate CFD gdzie większość inwestujących zarobiło, bo aż 51% co jest stosunkowo rzadkim widokiem. Jedyną grupą, w której nastąpiło pogorszenie wyników jest Commodity CFD ze spadkiem zyskujących o prawie 6% z 47.37 na 41.47.

 

Następnie BossaFX opublikowała wyniki swoich klientów w II kwartale z podziałem na dźwignie finansowe ustalone na danym instrumencie. Kolejny kwartał inwestorzy używający 3% dźwigni odnotowują najlepsze wyniki, bo aż 47.37% zyskujących. Z drugiej strony 20% dźwignia zapewniła tylko 27.08% zrealizowanych zysków.

Jak informuje BossaFX standardowy czas procesowania zleceń składanych przez klientów za II kwartał 2018 r. wynosi 77 milisekund (pogorszenie o 6 milisekund w porównaniu z poprzednim kwartałem). Zlecenie klienta rozumiane jest jako zawarcie zlecenia oczekującego, zlecenie kupna lub sprzedaży, oraz anulacja lub modyfikacje tych zleceń.


Szczegółowe informacje znajdują się na stronie brokera. Wszystkie informacje dotyczące kwartalnych publikacji brokerów można znaleźć pod tagiem Q2 2018.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułBinance zbiera kryptowaluty, by pomóc ofiarom powodzi w Japonii
Następny artykułTygodniowy przegląd setupów od Niala Fullera, 9-13 lipca 2018
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here