Naga MarketsDom Maklerski BOŚ SA prowadzący markę BossaFX opublikował wyniki osiągnięte przez swoich klientów w drugim kwartale tego roku. Te okazały się być nieco gorsze niż na początku tego roku. Ilu traderów handlujących w BossaFX zakończyło miniony kwartał powyżej kreski


Od zeszłego roku domy maklerskie licencjonowane przez Komisję Nadzoru Finansowego muszą wypełnić obowiązek informacyjny związany z publikacją kwartalnych wyników osiąganych przez klientów podmiotu. BossaFX jako marka DM BOŚ SA dołącza do grona podmiotów, które już zrealizowały swój obowiązek w Q2 2017. Jak przedstawiają się najnowsze wyniki?

Słabo. A na pewno słabiej niż te publikowane przed trzema miesiącami. Wówczas handel kontraktami różnic kursowych na rynku forex okazał się zyskowny dla 42% traderów BossaFX. Dane z drugiego kwartału tego roku przedstawione są poniżej:

źródło: www.bossafx.pl

Jak wynika w powyższej tabeli, największym odsetkiem zyskownych transakcji charakteryzowały się instrumenty oparte o wycenę obligacji bądź kontraktów na zmianę stóp procentowych. Najmniej dochodowy dla klientów BossaFX okazał się handel na walutach.

Do tej pory na łamach Comparic.pl publikowaliśmy wyniki zyskowności klientów Admiral Markets oraz TMS Brokers. Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here