Naga MarketsBrokerzy działający w Polsce publikują wyniki osiągnięte przez swoich klientów w minionym, czwartym kwartale ubiegłego roku. Przedwczoraj poznaliśmy dane opublikowane przez Admiral Markets, dziś skupiamy się na wynikach BossaFX. Wszystkie informacje dotyczące kwartalnych publikacji brokerów można znaleźć pod tagiem Q4 2017.


Regulacje KNF zobowiązują brokerów doinformowania o wynikach kwartalnych swoich klientów. BossaFX wypełniając zalecenia Komisji publikuje tabelę wyników za IV kwartał 2017 roku w podziale na grupy instrumentów:Największe zmiany w stosunku do poprzedniego raportu zaszły w grupie Equity CFD, w kwartale poprzednim odsetek traderów notujących zysk na tej grupie instrumentów przekraczał 40%. Obecnie wynosi on jedynie 30% i jest to najniższa wartość w podziale na poszczególne klasy aktywów.

Martwić może spadek rachunków notujących zysk na niemal wszystkich instrumentach, nieco poprawił się odsetek na Forex CFD gdzie poprzednio było 64% tracących a dziś jest 1% mniej, to wynik lepszy od klientów konkurencyjnego Admiral Markets.

Wyniki klientów w Q4 2017 w podziale na lewar ustalony na danym instrumencie wygląda następująco:

Jak informuje BossaFX standardowy czas procesowania zleceń składanych przez klientów za IV kwartał 2017 r. wynosi 60 milisekund. Zlecenie klienta rozumiane jest jako zawarcie zlecenia oczekującego, zlecenie kupna lub sprzedaży, oraz anulacja lub modyfikacje tych zleceń.


Szczegółowe informacje, w tym sposób wyliczania punktów swapowych, tabela rolowań czy tabele różnic pomiędzy instrumentami pochodnymi (CFD), a instrumentami bazowymi znajdują się na stronie brokera.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here