Naga Marketscomparic forex bossafxZgodnie z przepisami Komisji Nadzoru Finansowego, brokerzy świadczący usługi w zakresie rynku FX/CFD inwestorom detalicznym z Polski mają obowiązek publikacji kwartalnych wyników swoich klientów. W związku z tym, wraz z początkiem czwartego kwartału zaczęły pojawiać się raporty z wynikami traderów za trzeci kwartał br. Jako jeden z pierwszych swoje zestawienie opublikował BossaFX.


Wyniki z podziałem na instrumenty i dźwignię

Wyniki za trzeci kwartał wskazują, iż drastycznie wzrósł poziom osób realizujących zysk na CFD obligacjach/stopach procentowych z 39,62% raportowanego w Q2 2019 do aż 47,76%. Wzrost zysków odnotowano także wśród klientów handlujących kontraktami CFD na indeksy (z 42,01% do 48,03%). Najlepiej wypadli inwestorzy handlujący na surowcach z wynikiem zyskownych transakcji na poziomie 56,43%. Z kolei spadek zysków odnotowali klienci inwestujący na walutach (z 48.96% do 44,40%).

bossaWyniki klientów w Q3 2019 w podziale na lewar ustalony na danym instrumencie wygląda następująco:

bossa

Jak informuje BossaFX standardowy czas procesowania zleceń składanych przez klientów za II kwartał 2019 r. wynosi 83 milisekund (pogorszenie o 22 milisekund w porównaniu z poprzednim kwartałem). Zlecenie klienta rozumiane jest jako zawarcie zlecenia oczekującego, zlecenie kupna lub sprzedaży, oraz anulacja lub modyfikacje tych zleceń.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie brokera. Wszystkie informacje dotyczące kwartalnych publikacji brokerów można znaleźć pod tagiem Q3 2019.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here