Naga Marketscomparic broker bossafxZgodnie z przepisami Komisji Nadzoru Finansowego, brokerzy świadczący usługi w zakresie rynku FX/CFD inwestorom detalicznym z Polski mają obowiązek publikacji kwartalnych wyników swoich klientów. W związku z tym, wraz z początkiem drugiego półrocza zaczęły pojawiać się raporty z wynikami traderów za drugi kwartał br. Jako pierwszy swoje zestawienie opublikował BossaFX.


Wyniki z podziałem na instrumenty i dźwignię

Wyniki za drugi kwartał wskazują, iż drastycznie spadł poziom osób realizujących zysk na CFD obligacjach/stopach procentowych z 54,76% raportowanego w Q1 2019 do 39,62%. Spadek zysków odnotowano także wśród klientów handlujących kontraktami CFD na towary  (z 53,75% do 51,36%). Z kolei wzrost zysków odnotowali klienci inwestujący na walutach (z 48,51% do 48.96%) oraz na indeksach (z 39,08% do 42,01%).

Wyniki zyskowności klientów Bossa

Wyniki klientów w Q3 2017 w podziale na lewar ustalony na danym instrumencie wygląda następująco:

Wyniki zyskowności klientów Bossa

Jak informuje BossaFX standardowy czas procesowania zleceń składanych przez klientów za II kwartał 2019 r. wynosi 61 milisekund (polepszenie o 21 milisekund w porównaniu z poprzednim kwartałem). Zlecenie klienta rozumiane jest jako zawarcie zlecenia oczekującego, zlecenie kupna lub sprzedaży, oraz anulacja lub modyfikacje tych zleceń.


Szczegółowe informacje znajdują się na stronie brokera. Wszystkie informacje dotyczące kwartalnych publikacji brokerów można znaleźć pod tagiem Q2 2019.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa: USD/CAD, GBP/CHF, GBP/NZD
Następny artykułDB Energy debiutuje na NewConnect, spółka z branży energetycznej
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here