Naga MarketsWraz z końcem Q1 2017, polskie domy maklerskie regulowane przez KNF rozpoczęły publikację statystyk zyskowności swoich klientów w przeciągu pierwszych trzech miesięcy bieżącego roku. BossaFX może poszczycić się wynikami wyższymi od średniej, którą wyliczała IDM.


Największe zyski na obligacjach i towarach

Podobnie jak we wcześniejszych kwartałach i w przypadku innych domów maklerskich, klienci BossaFX zawierali najwięcej zyskownych transakcji na kontraktach różnic kursowych (CFD) opartych o obligacje (58,33%) oraz o towary (48,47%). Traderzy zainteresowani rynkiem FX zamykali Q1 2017 na plusie w 41,60% przypadków.

Do tej pory na łamach Comparic.pl podawaliśmy statystyki kwartalne udostępnione przez Noble Markets. Szczegółowe wyniki znajdziesz tutaj.

Źródło: BoosaFX

Poniżej widać natomiast jak kształtował się podział zarabiających, nietracących oraz stratnych inwestorów pod względem dźwigni finansowej. Ponownie najlepiej radzili sobie Ci inwestorzy detaliczni, którzy wybierali najmniejszy lub średni lewar:

Źródło: BossaFX

Standardowy czas procesowania zleceń składanych przez klientów za I kwartał 2017r. wynosi 52 milisekundy. Zlecenie klienta rozumiane jest jako zawarcie zlecenia oczekującego, zlecenie kupna lub sprzedaży, oraz anulacja lub modyfikacje tych zleceń.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here