Naga Markets 

Zgodnie z raportem datowanym na 16 lipca, dom maklerski Banku Ochrony Środowiska dodał kilka spółek o potencjale wzrostowym przy jednoczesnym wskazaniu spółek o słabszej kondycji w porównaniu do indeksu WIG.

Te artykuły również Cię zainteresują

Portfel DM BOŚ w ubiegłym miesiącu zanotował wzrost rzędu 3,1% względem indeksu WIG, natomiast w okresie styczeń-czerwiec bezwzględna stopa zwrotu wyniosła 16,4%. Analitycy do swojego portfela inwestycyjnego dodali akcje spółek PlayWay, Ciech, BZWBK, Millennium i Ronson. W raporcie napisano:

“Skład naszego portfela w nadchodzącym miesiącu podlega dużym zmianom. W szczególności na listę długich pozycji wprowadzamy akcje spółek: PlayWay, Ciech, BZWBK, Millennium i Ronson, natomiast usuwamy akcje spółek: 11 bit studios, PCC Rokita, JSW, Alior Bank, Vindexus, Tower Investments, Eurotel i Agora. Na listę podmiotów mogących zachować się gorzej od rynku wprowadzamy jeden podmiot (Agora), natomiast wycofujemy z tej listy spółki: Tauron, PGE i Azoty”

DM BOŚ wytypował również silne i słabe spółki na najbliższe miesiące:

Spółki faworyzowane Spółki słabe
Asbis Agora
Asseco BS CI Games
Asseco Poland Erbud
Asseco SEE ING BSK
BZWBK Rafako
CD Projekt
Ciech
Dino
Dom Development
Ergis
Famur
Inter Cars
Lotos
LSI Software
Mercator
Mercor
Millennium
PlayWay
Ronson
Ten Square Games
VistulaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułTron przejmuje BitTorrent
Następny artykułOKCoin – opis giełdy
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here