Naga MarketsBank Ochrony Środowiska (BOŚ) uruchomił kalkulator instalacji fotowoltaicznych (PV), który ocenia również szacunkowy koszt zakupu i montażu oraz umożliwia sfinansowanie tej inwestycji w całości lub częściowo z kredytu BOŚ, podał bank.

“W drugim kwartale 2020 r. zauważyliśmy ponad trzykrotny wzrost zainteresowania instalacjami PV. Nasi klienci coraz częściej pytają o dogodne możliwości ich finansowania i chętnie sięgają po EKOkredyt na fotowoltaikę oferowany przez BOŚ. Kalkulator instalacji fotowoltaicznych pomoże podjąć najlepsze decyzje kolejnym osobom pragnącym z jednej strony obniżyć wydatki na energię elektryczną, a z drugiej zadbać o środowisko naturalne” – powiedział główny ekolog BOŚ Sławomir Mazurek, cytowany w komunikacie.

Narzędzie w kilka minut szacuje dane o instalacji oraz pozwala dopasować jej wielkość do warunków i potrzeb klienta, podano także.

Te artykuły również Cię zainteresują

Sprzedaż detaliczna lekko w górę


“Wypracowany przez bank autorski model uwzględnia różnorodne parametry m.in.: lokalizację, kąt padania promieni słonecznych, kierunek nachylenia dachu i średnie zużycie prądu. Kalkulator zaprojektowano tak, aby był przyjazny i przejrzysty, dzięki temu użytkownik podaje tylko niektóre informacje, a cała reszta dzieje się w tle. Formularz wypełnia się szybko, w kilku prostych krokach zarówno na komputerze stacjonarnym jak i smartfonie. Użytkownik może zapisać aplikację na pulpicie telefonu i korzystać z niej również w trybie offline, jak ze zwykłej aplikacji” – czytamy dalej.

Akcje Banku Ochrony Środowiska od 1997 roku są notowane na rynku podstawowym GPW. W skład grupy wchodzi również Dom Maklerski BOŚ S.A. Aktywa razem banku wyniosły 18,49 mld zł na koniec 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here