Naga MarketsBiznes Focus to program prowadzony przez Cezarego Andrzejczyka, który co tydzień spotyka się w studiu Comparic24.tv z przedstawicielami świata biznesu o kwestiach, które są ważne dla wszystkich tych, którzy inwestują, którzy inwestować by chcieli, a którzy nie posiadają wystarczającej do tego wiedzy i chcieliby tę wiedzę zdobyć lub ją pogłębić.


Jak zarządza się najważniejszym stadionem w Polsce?

Gościem Cezarego Andrzejczyka podczas nagrania z 15 marca 2019 roku była Monika Borzdyńska, Dyrektor ds. Komunikacji i Promocji w PGE Narodowy. Podczas romozwy na antenie Comparic24.TV zdradzała szczegóły zarządzania tak dużym obiektem oraz środki, z których generuje zyski. Jak sama bowiem przyznała, PGE Narodowy w świadomości odbiorców jest przede wszystkim stadionem – w rzeczywistości to jednak wielofunkcyjna arena, na której odbywają się każdego roku setki dodatkowych imprez sportowych, kulturalnych oraz konferencji biznesowych.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here