Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Obecnie głównymi liniami biznesowymi Grupy Boryszew są: półfabrykaty z metali kolorowych i ich stopów, przewody samochodowe dla globalnych producentów aut, łożyska oraz wyroby chemiczne.

Te artykuły również Cię zainteresują
boryszewWprawdzie podczas wczorajszej sesji Boryszew niczym specjalnym się nie wyróżnił, gdyż wzrósł o niespełna 1% przy dość niskich obrotach to jednak warto zauważyć relatywną siłę spółki na tle tracącego rynku zwłaszcza w minionym miesiącu. Spółka ma za sobą cztery miesiące zakończone wzrostami i aktualnie zbliża się do kluczowego miejsca. Jest nim połączenie czytelnego oporu okolic 5,50 zł oraz linii trendu spadkowego. Pojawia się więc szansa na ważne wybicie i kontynuację wzrostów trwających od lutego. Jeżeli tak się stanie to kurs powinien zmierzać w stronę wcześniejszego szczytu czyli do okolic 6,10 zł.

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym i wygraj 35 000 zł

Grajewo to firma produkująca materiały dla przemysłu meblarskiego.

grajewo

Od początku tygodnia spółka zdrożała już o 8% i wydaje się, że zakończy tydzień na znaczącym plusie. Od polowy lutego mamy tutaj mocny trend wzrostowy, który po raz trzeci testował kluczowy opór okolic 34,20 zł. Trzecie podejście okazało się jak na razie nie udane ale korekta jaka pojawiła się po odrzuceniu poziomu oporu, zatrzymała się na lokalnym wsparciu, gdzie można dostrzec tworzenie się formacji podwójnego dna. Wydaje się, że dalsze wzrosty mogą oznaczać dość szybkie ponowienie ataku na poprzedni wierzchołek, a tym samym kolejną próbę wybicia wspominanego oporu. Byłoby to ważne wydarzenie, gdyż kolejnym celem popytu byłby już tylko historyczny szczyt z 2007 roku. Spółka w ostatnim czasie otrzymuje dobre rekomendacje z cenami powyżej oporu. Najnowsza z nich zakłada wzrosty do 38,12 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: lotos akcje | giełda akcje | pgnig kurs akcji | polski złoty kurs | notowania mercator | forum jsw |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here