Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Obecnie głównymi liniami biznesowymi Grupy Boryszew są: półfabrykaty z metali kolorowych i ich stopów, przewody samochodowe dla globalnych producentów aut, łożyska oraz wyroby chemiczne.

Te artykuły również Cię zainteresują
boryszewSpółka zyskała podczas środowej sesji niemal 4% choć przy dość przeciętnych obrotach. Była to już czwarta wzrostowa sesja z rzędu co sprawia, że szykuje się najmocniejszy tydzień od dłuższego czasu. Wczorajsze wzrosty doprowadziły do powstania mocnego sygnału technicznego jakim było wybicie linii trendu spadkowego oraz oporu w rejonie 5,50 zł. W dłuższym terminie powinno to zwiększać szanse na kontynuację wzrostów przynajmniej do 6,10 zł, choć ważniejszy opór mamy w rejonie 6,40 zł. Poprzednio o spółce pisałem 10 czerwca.

Arctic jako spółka holdingowa realizuje działalność w zakresie produkcji i sprzedaży papieru oraz działalność pokrewną poprzez spółki zależne.

arctic

Również czwartą wzrostową sesją z rzędu zanotowała spółka Arctic. W ostatnich dniach odnotowujemy wyraźne ożywienie, choć jak na razie nie podparte większym wolumenem. Przedwczoraj wybita została linia korekty, a w dłuższym terminie mamy do czynienia z trendem wzrostowym. Z podobnym sygnałem mieliśmy do czynienia w drugiej połowie marca. Wtedy wybicie linii korekty doprowadziło do sporych i stabilnych wzrostów. Możliwe, że sytuacja powtórzy się, a pierwszy celem popytu jest doprowadzenie do wybicia ostatniego maksimum. O wzrostach informujemy od 22 marca.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: biomedlub akcje | jsw giełda | kurs zł | sp500 wykres | jsw akcje forum | kurs krypto |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułNZD/USD – nowe maksima
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: mBank – 23 czerwca 2016
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here