Naga MarketsBordier & Cie współpracuje od teraz ze szwajcarskim bankiem Sygnum. Celem jest zaoferowanie klientom handlu kryptowalutami.

  • Bordier & Cie rozpoczęło współpracę ze szwajcarskim bankiem Sygnum.
  • Celem jest zaoferowanie klientom handlu kryptowalutami.
  • Bank podkreśla zalety inwestowania w kryptowaluty. Ponoć ostatnia decyzja to tylko początek tego typu trendu.

Bordier & Cie łączy siły z Sygnum

Bordier & Cie, szwajcarska instytucja finansowa działająca od ponad 170 lat, ogłosiła partnerstwo z bankiem zasobów cyfrowych Sygnum. Cel? Umożliwić swoim klientom zakup aktywów kryptograficznych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Integracja z platformą bankową dla firm Sygnum umożliwia klientom zakup Bitcoinów (BTC), Etherów (ETH), Bitcoinów Cash (BCH) i Tezosów (XTZ).

W ogłoszeniu opisano to posunięcie jako „położenie [podstaw] dla szerszej oferty regulowanych produktów i usług w zakresie aktywów cyfrowych”, w tym opcji i klas aktywów tokenizowanych.

Partner zarządzający Bordier Evrard Bordier powiedział, że “współpracując z Sygnum Bank, zapewniamy naszym klientom kompleksowe, zintegrowane rozwiązanie, jednocześnie umożliwiając im inwestowanie w tę nową, szybko rozwijającą się klasę aktywów z pełnym zaufaniem.”

Dlaczego warto inwestować w kryptowaluty?

Bordier zauważył, że ruch ten był spowodowany jest rosnącym popytem ze strony klientów, którzy chcą zdywersyfikować swoje portfele nowymi aktywami. Firma podkreśliła brak korelacji między kryptowalutą a głównymi rynkami finansowymi, opisując aktywa kryptograficzne jako „potężne narzędzie zwiększające dywersyfikację i osiągające wyższe zwroty skorygowane o ryzyko”.

Bordier & Cie to prywatny bank z siedzibą w Genewie, założony w 1884 roku, należący do rodziny Bordier i zarządzany przez nią od pięciu pokoleń. Wprowadzenie banku na rynek kryptowalut jest zgodne z trendem, jaki widzimy dziś na rynku. Wiele innych dużych instytucji także zaczyna inwestować w BTC lub pozwala to robić swoim klientom.

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: funt notowania | usd/pln prognoza | prognozy bitcoin | bitcoin kurs 2019 |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here