Naga MarketsBoomBit wyceniony na 35,50 zł przez DM Trigon. Kurs na nowych maksimach Analitycy Trigon DM, w raporcie z 23 kwietnia, podwyższyli cenę docelową akcji BoomBit do 35,5 zł z 25,4 zł wcześniej, podtrzymując rekomendacje “kupuj”. Powodem wyżśzej wyceny były ostatnie wyniki kwartalne, które wskazały na znaczącą poprawę.Poniżej najważniejsze cytaty z raportu.

“Zmiana strategii spółki na gry hypercasual okazała się być dobrą decyzją, której wymierne efekty można było zaobserwować w 2020 r. Gry spółki w 2020 r. zostały pobrane ponad 200 mln razy, a przychody wzrosły o ponad 180 proc. rdr, co przełożyło się na pozytywny FCF (+13,6 mln zł w ‘20; gotówka netto na koniec ‘20 wyniosła ok. 20,6 mln zł)”

Te artykuły również Cię zainteresują
“Uważamy, że od zmiany strategii BoomBit udowodnił, że znalazł rentowny model skalowania gier z gatunku hypercasual, które wydają się mieć dłuższe cykle życia niż zakładaliśmy poprzednio. Biorąc pod uwagę wzrost liczby gier w portfolio wspierany mocnym otoczeniem rynkowym oraz przewidywalnym skalowaniem UA sądzimy, że BBT ma potencjał na dalszą poprawę wyników, co powinno być odzwierciedlone w kursie” – napisano w rekomendacji.

“Po aktualizacji modelu po wynikach za IV kw. podnosimy prognozy spółki na lata
2021-23 o 25% na poziomie EBITDA i 13% na zysku netto. Podtrzymujemy
rekomendację KUPUJ z ceną docelową 35,5 PLN/akcja” – dodano.

Niebawem przy 30 zł

Na wykresie mieliśmy klasyczny re-test pokonanego wcześniej oporu. Teraz kurs osiąga nowe maksima i najbliższym celem jest poziom 30 zł.


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here