Naga MarketsPodczas poniedziałkowej sesji 26 sierpnia zdecydowanie gorącą spółką jest firma aktywnie zaangażowaną w pojmowaną całościowo działalność na rynku gier mobilnych – Boombit SA. Dzisiejsza sesja to dla spółki wzrost rzędu nieco ponad 9,30 procent.

wykres Boombit H4 26.08.2019
Boombit H4 26.08.2019

Wykres spółki rośnie w ogromnym tempie podczas dzisiejszego otwarcia oraz kontynuuje ruch przez większość dnia. Do samego zamknięcia się rynku akcyjnego pozostała jeszcze nieco ponad godzina a widać, że wzrostowa presja zostaje utrzymana. W tym momencie przełamywany jest poziom 23,4 zł za akcję, podczas gdy jeszcze początek lipca oscylował wokół poziomu 18 zł za akcję. To zdecydowanie mocny akcent dla spółki, który zawdzięczany jest między innymi poprzez udany debiut gry dle Coffee Corp na rynku azjatyckim. Gra według portalu appannie.com znajduje się na 19. miejscu najbardziej popularnych gier mobilnych w Chinach, co sprawia, że entuzjazm wobec podmiotu zostaje tylko nakręcony. Zdaje się, że ruch ten może osiągnąć pełen poziom 25 zł już podczas kolejnych sesji.

Orbex

Zobacz również: Kurs CD Projekt najwyżej w historii! Cena akcji CDR powyżej 241 złotych

Numerem dwa jest dziś pionowo zintegrowana grupa rolnicza Agroton Public, która rośnie dziś 6,35 procent. Wykres reaguje mocno po tym, jak osiągnął poziom 2,27 zł za akcję – wychodząc powyżej progu pełnego poziomu 3 zł za akcję. W tym momencie zdaje się, że strefa oporu istotna dla dalszego wykresu znajduje się na poziomie 3,23 – 3,30 zł, dlatego spółka jeszcze ma szansę na dalsze podejścia. W tym momencie układem wspierającym dalsze wzrosty jest poziom 2,65 zł – i tak długo jak długo poziom trzyma, szansę na wyżej wspomniane podejście jest relatywnie duże.

wykres AGT H4 26.08.2019
AGT H4 26.08.2019


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here