Naga MarketsBoomBit planuje premierę nowej gry sportowej na I kwartał 2022 r.Warszawa, 25.11.2021 (ISBnews) – BoomBit planuje premierę nowej gry sportowej w I kw. 2022 r., a w fazie testów ma kilkadziesiąt kolejnych gier, poinformował prezes Marcin Olejarz.

“Kolejna nasza gra zakładamy, że pojawi się w I kw. przyszłego roku. Będzie to gra sportowa, bazująca trochę na naszych grach ‘Darts’ i ‘Archery'” – powiedział Olejarz podczas wideokonferencji.“Jeżeli chodzi o najbliższe plany wydawnicze, to ciągle mamy kilkanaście gier w testach i wierzymy, że uda nam się powtórzyć sukcesy naszych wcześniejszych gier. Jest to ciągły proces poszukiwania nowych gier” – podkreślił Olejarz.

Olejarz przyznał, że gra “MoonDrip” może zostać wydana dopiero za kilka miesięcy. “Robimy kolejne testy i finalnie jeżeli będziemy zadowoleni, to wtedy będziemy tę grę wydawać, ale powiemy o tym, jak już będziemy pewni. To może być kwestia jeszcze kilku miesięcy, a może pół roku lub więcej” – dodał prezes.

Spółka zadowolona jest z gry “Hunt Royale” i będzie ją dalej rozwijać. “Gra z miesiąca na miesiąc się rozwija. A jeżeli chodzi o potencjał, to wierzymy, że będziemy w stanie zeskalować tę grę na dużo wyższe poziomy w przyszłości” – dodał Olejarz.

BoomBit to producent i wydawca gier mobilnych. Działa na rynku globalnym, produkując gry w formule free-to-play na platformy iOS oraz Android, a także gry na platformę Nintendo Switch. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od maja 2019 r.

(ISBnews)

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs dolara w kantorach | dolar kurs | mrc akcje | kurs usd | gpw dom development | enea akcje prognozy | famur akcje opinie |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here