Naga Marketsboombit kurs akcji 14 maja 2019Jak informuje prezes BoomBit – Marcin Olejarz, wydana przez spółkę gra gra Idle Coffee Corp została pobrana milion razy zaledwie w przeciągu pięciu dni od globalnej premiery. Prezes podał informację podczas dzisiejszego debiutu giełdowego. Dodał także, że spółka nie planuje w najbliższym czasie kolejnych emisji. Kurs akcji BoomBit rośnie dziś ponad 15 procent.


Boombit: Ponad milion pobrań nowej gry

Najnowsza gra od Boombit, w której gracze rozwijają sieci kawiarni trafiła do App Store i Google Play 9 maja.

“Zanotowaliśmy 1 mln pobrań gry Idle Coffee Corp” – powiedział BoomBit Marcin Olejarz przy okazji debiutu spółki na rynku głównym GPW.

Prezes Olejarz dodał także, że mimo pozyskania mniejszych od zakładanych środków z IPO (spółka sprzedała nowe akcje o wartości 25 mln zł, w stosunku do planowanych 46 mln zł), BoomBit nie planuje w najbliższym czasie nowej emisji akcji. W pierwszym dniu notowań, po godzinie 12:00 kurs BoomBit rośnie ponad 15%, cena akcji wynosi wynosi 22 zł.

Zobacz także: Boombit zadebiutuje na GPW we wtorek, 14 maja

BoomBit S.A. jest producentem i wydawcą gier mobilnych. Działa na rynku globalnym, produkuje gry w formule free-to-play na platformy Android, a także iOS, znajdziemy także tytuły na platformę Nintendo Switch. Firma zatrudnia ponad 250 specjalistów, a w swoim portfolio ma kilkaset tytułów, których zostały pobrane w sumie ponad 550 mln razy. Do najpopularniejszych gier BoomBit należą takie jak: “Dancing Line”, “Build a Bridge!”, “Tanks A Lot!”, “Darts Club”, “Car Driving School Simulator”.

Boombit – kurs akcji w górę po otwarciu

Zaraz po otwarciu notowań mogliśmy obserwować wzrosty. Notowania wystartowały na poziomie 22,70 zł za jedną akcję. Maksimum sesyjne jak do tej pory kształtuje się przy 22,90 zł, a do końca sesji jeszcze sporo czasu. Na razie jest jeszcze za wcześnie, aby wyznaczyć ważne poziomy techniczne, kurs musi się “przemielić”.

Boombit akcje 14 maja 2019
źródło: stooq

źródło: PAP Biznestokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here