Naga MarketsPoniżej prezentuję zagranie na podstawie strategii Bollinger Bands M5, która zostanie omówiona w środę (16 grudnia) o godzinie 20:00 podczas darmowego webinaru. Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy posiadać konto u brokera OptionTrade – bez konieczności zakładania rachunku!

SS
Na wykresie najpierw pojawiła się formacja wodospadu, która również pozwoliła zarobić. Moje wejście miało miejsce na poziomie wsparcia (wcześniejszego oporu). O formacjach Bollinger Bands przeczytasz tutaj.

O godzinie 09:40 cena EUR/GBP na wykresie M5 podeszła pod lokalną strefę wsparcia (wcześniej oporu) okolic 0.7275. Postanowiłem poczekać jednak jeszcze jedną świeczkę, aby uzyskać potwierdzenie testu poziomu. Dwa fałszywe wybicia poniżej 0.7275 tuż przy dolnej Wstędze pozwoliły mi otworzyć opcję wygasającą po 15 minutach – o godzinie 10:00. To jak rysowały się kolejne świece zaprezentowano na krótkim, poniższym materiale wideo:

Jak widać cena po rozrysowaniu się trzech świec znalazła się zdecydowanie ponad poziomem wsparcia, przy którym otwierałem opcję, dzięki czemu transakcja zamknęła się ITM (in-the-money), pozwalając mi na zarobek.

Opcja CALL zamknęła się ITM
Opcja CALL zamknęła się ITM
Zrzut ekranu z historii transakcji - opcja wygasająca po 15 minutach
Zrzut ekranu z historii transakcji – opcja wygasająca po 15 minutach

Więcej na temat strategii Bollinger Bands M5 podczas webinaru. Serdecznie zapraszam!

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here