Naga MarketsStrasznie się dziwię, że na naszym portalu jest tak mało komentarzy. W końcu nie robimy wpisów dla siebie samych tylko dla Was. Interakcja zawsze jest mile widziana. Już daje przykład: ostatni akapit w moim poprzednim wpisie okazał się trafny. Cena akcji LBW przebiła sugerowany poziom 35 zł, a czy pojawił się jakikolwiek komentarz w związku z tym? Nie. Nikt tego nie zauważył, a szkoda.


Sprawdź, czy spółka LWB znajduje się w ofercie brokera HFT.

Te artykuły również Cię zainteresują

0313-lwg
wykres tygodniowy

Wróćmy do wykresu spółki Bogdanka [LWB]. Zgodnie ze swoją wytyczną (“rozsądek podpowiada wstrzymanie się z dalszymi prognozami aż do momentu pokazania się na wykresie mocnej świeczki wzrostowej, łamiącą poziom 35 zł” – to fragment ostatniego akapitu z poprzedniego wpisu) spróbuję dać nową prognozę dla ruchu ceny na wykresie.

Wykres tygodniowy praktycznie się nie zmienił. Nadal w grze pozostają dwa ważne poziomy cenowe, przy czym opór już dał o sobie znać. Na uwagę zasługuje jednak wykres dzienny. Wcześniej zaznaczałem zasięg ewentualnego wybicia się z nie do końca widocznej formacji oRGR. Został on zrealizowany praktycznie, co do grosza.

Trzeba zwrócić uwagę na fakt, iż po dynamicznym wybiciu się powyżej poziomu 35 zł nie doszło do szybkiej korekty. Cena skonsolidowała się w małym zakresie cenowym.0313-lwb-dNa razie widzimy problemy z poziomem 40,00 zł /2/ (dwa falsebreak`i) ale spadki po ich wystąpieniu w ogóle nie robią wrażenia (np. sytuacja numer /1/pinbar o negatywnej wymowie został bez potwierdzenia).

Dalsza prognoza cenowa nasuwa się automatycznie. Dopóki cena utrzyma się nad poziomem 35 zł, dopóty następnym jej ruchem będzie wzrost w strefy oporu ok. 45,00 zł (poziomu ważnego z punktu widzenia trendu średnioterminowego).


Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

investConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here