Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Lubelski Węgiel “Bogdanka” S.A. jest jednym z liderów rynku producentów węgla kamiennego w Polsce.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka zyskała podczas poniedziałkowej sesji blisko 5% czym pokryła straty z ubiegłego tygodnia. Korekta dotarła do wsparcia w rejonie 74 zł, tu nastąpiło solidne odbicie co jest pozytywnym sygnałem, potwierdzającym techniczny układ wzrostowy. Wczorajsze, dynamiczne wyjście ponad poziom poprzedniego wierzchołka sprawia, że trend wzrostowy powinien być kontynuowany, a przed kupującymi znajduje się już tylko jeden ważny opór, jest nim szczyt z marca bieżącego roku.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Grupa CDRL S.A. jest wiodącym na rynku polskim i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej dystrybutorem odzieży dziecięcej, którą sprzedaje pod marką własną Coccodrillo.

Spółka drożała wczoraj o ponad 7% co sprawiło, że wyraźnie zarysowuje się kolejny wyżej położony dołek na wykresie tygodniowym. Spadki od połowy maja do połowy sierpnia przez dość niską dynamikę i niski wolumen zdają się być tylko korektą. Dlatego też wczorajsze przyspieszenie można odbierać jako próbę rozpoczęcia kolejnego impulsu wzrostowego. Jeżeli rzeczywiście tak będzie to kurs powinien rosnąć, w kierunku historycznych maksimów w okolicach 34 zł.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here