Naga Markets

Pomimo tego, że we wtorek rynek kryptowalut ponownie zabłysnął na czerwono, a cena Bitcoina (BTC) spadła o ponad 9% w ciągu ostatnich 24 godzin, flagowy token zdecentralizowanego finansowania (DeFi) ma co najmniej jednego wyraźnego zwolennika. Autor książki o finansach osobistych „Bogaty Ojciec, Biedny Ojeciec” Robert Kiyosaki wyjaśnił, dlaczego wierzy, że Bitcoin będzie większy niż wszystko, co widziano dotychczas, w wywiadzie dla Kitco News, z Michelle Makori, opublikowanym 14 września. Kurs BTC/USD konsoliduje w środę nieco powyżej 20 000 USD.

Bitcoin jako wielki audytor Rezerwy Federalnej?

Tak się składa, że ​​Kiyosaki napisał w swojej innej książce „Manifest kapitalisty”, że „rewolucja wywołana przez Bitcoina będzie większa niż rewolucja prochowa”, odnosząc się do wynalezienia prochu i jego dramatycznego i krytycznego wpływu na rasę ludzką i jej sprawy.Wyjaśniając swoje stanowisko, odniósł się do Bitcoina jako „audytora” potrzebnego do przeprowadzenia audytu Fedowi, którego uważa za organizację marksistowską „ponieważ jest bankiem centralnym”.

Młodzi ludzie, którzy dziś wchodzą na rynki, chcą blockchain, ponieważ potrzebujemy audytora. (…) Powiedzmy, że gram przeciwko tobie [w grze planszowej Cashflow], a ty wykonujesz ruch. Muszę sprawdzić twoją wiarygodność – to właśnie robi blockchain – podkreślił Kiyosaki.

cashifyChcesz kupić bądź sprzedać Bitcoina (BTC)? Skorzystaj z oferty cashify, sieci kantorów umożliwiających wymianę ponad 460 kryptowalut.
SPRAWDŹ NAS >>

Kiyosaki i jego żona stworzyli grę planszową Cashflow w 1996 roku jako interaktywne narzędzie stworzone na podstawie lekcji „Bogaty ojciec, Biedny ojciec”, aby uczyć edukacji finansowej.

Bitcoin (BTC) ponownie walczy o utrzymanie poziomu 20 000 USD

Tymczasem Bitcoin w momencie publikacji oscyluje na poziomie 20 310 USD, co oznacza spadek o 5,52% w ciągu 24h, ale nadal wzrósł o 8,24% w ciągu ostatnich siedmiu dni, a kapitalizacja rynkowa wyniosła 388,40 mld USD, zgodnie z danymi uzyskanymi z Coinpaprika.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Partnerem artykułu jest cashify, sieć kantorów umożliwiająca wymianę ponad 460 kryptowalut zarówno stacjonarnie w jednym z punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju, jak również z dojazdem do klienta, bądź zdalnie za pomocą BLIKa. Cała transakcja jest w 100% bezpieczna i zajmie Ci nie więcej niż kilka minut.

XTB
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dax forum | echo investment akcje kupno | kurs dolara amerykańskiego | orange giełda | aktualny kurs dolar hrywna | akcje 11bit | pgnig wykres |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here