Naga MarketsSpencer Bogart o kryptowalutach
Spencer Bogart, partner Blockchain Capital

Spencer Bogart, partner Blockchain Capital i jeden z propagatorów technologii kryptowalutowych na Wall Street, był gościem programu Bloomberg Technology. W trakcie rozmowy stwierdzał, że odpowiedni moment jest dobry do zakupu Bitcoina, najstarszego z cyfrowych tokenów.


„Bitcoin nigdzie nie odszedł, cały czas tu był”

Chociaż jeden z prowadzących program telewizji Bloomberga, Mike McGlone, nie jest przekonany co do długoterminowego odbicia cen Bitcoina i szerokiego rynku kryptowalut, to Spencer Bogart zachowuje zdecydowanie większy optymizm. Stwierdza, że BTC powraca w wielkim stylu i chociaż aktywność inwestorów instytucjonalnych i zainteresowanie biznesu cyfrowymi aktywami nadal nie przekłada się na cenę, to kilka kolejnych zmian regulacyjnych powinno pozwolić na realizację dynamicznych wzrostów i osiągnięcie nowych szczytów.

„Obecnie mamy bardzo dobry czas na kupno Bitcoina. Czy jednak doszedł do ostatecznego dołka? Tego nie możemy być pewni. Istnieje taka szansa” – stwierdził Spencer odpowiadając na pytanie prowadzącej, Emily Chang. Nagranie całej rozmowy dostępne jest poniżej:


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Nietrafione prognozy niepoprawnego optymisty?

Bogart od miesięcy utrzymuje, że trend spadkowy na rynku Bitcoina dobiega końca i cena powinna dynamicznie wzrastać. W październiku zeszłego roku wieszczył, że do końca 2018 cena powróci w okolice 10 tysięcy dolarów. Jak jednak doskonale wiadomo, po okresie miesięcznej konsolidacji i wybiciu pułapu 6 tysięcy dolarów, notowania spadły na wielomiesięczne minima w okolice 3 tysięcy dolarów.

Dwa miesiące wcześniej twierdził natomiast, że “teraz każdy katalizator może sprawić, że cena Bitcoina eksploduje. Bitcoin jest jak beczka prochu, czeka tylko na jakiś impuls”. Chociaż impuls ten nie pojawił się do tej pory to Bogart nie zmienia swojego nastawienia i zachęca inwestorów do zakupów BTC na obecnych poziomach cenowych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here