Naga Markets19.08.2013

Te artykuły również Cię zainteresują
Bank of America podtrzymuje swoją byczą wizję Dolara pomimo, że ich ostatni short na “Kablu” został wystopowany, a short na EUR USD zamknęli z malutkim jedynie zyskiem.

Poprzednia rekomendacja BofA >KLIK<

“Wyprzedaż Dolara zadała naszej wizji dotkliwy cios, jednak to nie wystarczy by tę wizję zanegować. W rzeczywistości wciąż pozostajemy bykami, aż do kluczowych poziomów: 80.49 na indeksie Dolara, 1.3418 na EUR/USD oraz 1.5752 na GBP/USD” – tłumaczy BofA.

BofA znów sprzedaje GBP USD! Cel wciąż na 1.4785
Źródło: eFXnews.com

W związku z tym bank ponowił małą taktyczną pozycję na GBP USD uzasadnając, że “Setup fal Elliott’a jest zbyt piękny, by go zignorować”, zwłaszcza że prespektywa risk/reward jest bardzo korzystna. Nowy trade zawarty po cenie 1.5645 z SL na 1.5755 oraz celem na 1.4785.

BofA znów sprzedaje GBP USD! Cel wciąż na 1.4785

Tym natomiast, którzy nie chcą angażować się w Dolara, BofA rekomenduje kupowanie EUR/GBP – “Test 15-miesięcznej linii trendu i jej utrzymanie (obecnie 0.8518) oraz ruch w górę jako dzienne momentum z poziomów wyprzedania (…) Zamknięcie powyżej 0.8574 potwierdzi cel na 0.8805/16.” – przewiduje BofA.

BofA znów sprzedaje GBP USD! Cel wciąż na 1.4785

Komentarz tłumacza:

Warto zwrócić uwagę na fakt, że BofA operuje w swoich analizach średnim-długim terminem. W międzyczasie wiele się może zmienić. Brak też bezpośredniego nawiązania do Price Action, co jednak znacznie poprawia szanse w grze przeciw krótkoterminowej tendencji ceny. Stąd odradzam pakowanie się pod przysłowiowy nóż bez konkretnych sygnałów zwiastujących odbicie.

—-

Wykresy pobrane z platformy Noble Markets 4.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here