Naga Marketswww.planetofsuccess.com | Creative Commons

Zdaniem Bank of America Merrill Lynch globalne rynki znajdują się obecnie w krótko/średnioterminowym trendzie risk off:

„Przyglądając się S&P500, obecny trend rozpoczął się na szczycie z 24 lipca (1991.39). Teraz oczekujemy od rynków korekty tego ruchu – wszystko wskazuje na to, że indeks powinien odbić w okolice strefy 1942/55 przed spadkami w stronę dalszych poziomów (między innymi 200-dniowej MA na 1863.72” – przewiduje BofA.Zdaniem analityków banku korekty na giełdach i w przypadku papierów wartościowych powinny odbić się również na korekcyjnym osunięciu amerykańskiego dolara.

„DXY rzeczywiście pokazuje oznaki krótkoterminowej stabilizacji, szczególnie w stosunku do rynków wschodzących oraz walut towarowych. Z drugiej jednak strony ruchy w dół powinny być traktowane jako korekcyjne. Pomiędzy krótkoterminowymi swingami utrzymujemy niedźwiedzie nastawienie do EUR/USD i celujemy w 1.3212, a następnie w 1.3104” – dodaje BofA.

Bank of America Merrill Lynch szuka także możliwości kupna USD na osunięciach – szczególnie na parze z dolarem nowozelandzkim (cel na 0.812/0.8067).Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here