Naga MarketsKońcówka wczorajszej sesji miała lekko podażowy charakter, a jej ostateczny wynik na pewno potęguje lekki niepokój i zniecierpliwienie byków. Takie przeciągające się już dość długo wyczekiwanie na zakończenie korekty powinno zdynamizować wszelkie ruchy po opuszczeniu ostatniego obszaru zmienności.

Na dzisiaj, jak to już jest w naszej tradycji, mam przygotowane trzy spółki, które w mojej opinii znalazły się w ciekawym technicznie miejscu.
Na pierwszy plan po ostatnich mocnych sesjach, wysuwa się BOEING, czyli koncern zajmujący się np. przemysłem lotniczym.

BOEING - wykres H1
BOEING – wykres H1

Spółka od szczytu 20 lutego porusza się w lekko spadkowym kanale, który kształtem przypomina flagę. Ze względu na miejsce w jakim on powstał ma mocno pro wzrostową wymowę. Aktualnie cena znalazła się przy górnym ograniczeniu wspomnianej formacji, czyli miejscu gdzie może pojawić się potencjalna okazja do kupna tych akcji.
W interesującym miejscu znalazła się cena JP MORGAN.

JP MORGAN - wykres H1
JP MORGAN – wykres H1

Ten przedstawiciel branży finansowej od szczytu z początku marca zdążył już narysować korektę o bardzo regularnym kształcie, w której dwie spadkowe fale są sobie równe. Aktualna zwyżka zapoczątkowana 26 marca doprowadziła kurs do średnioterminowej linii bessy. Dalszy ruch na północ potwierdzałby zakończenie omawianej korekty na akcjach tego banku i byłby sygnałem do walki o nowe maksima.
Ostatnim potencjalnym zagraniem przygotowanym przeze mnie na dziś jest spółka znajdująca się od szczytu 13 stycznia w trendzie spadkowym. Presja podaży na akcje tej amerykańskiej sieci supermarketów wcale nie maleje w ostatnim czasie.

WALMART - wykres H1
WALMART – wykres H1

W efekcie czego cena akcji WALMART znalazła się na poziomach minimalnych z ostatnich dni. Kontynuacja podażowych nacisków może doprowadzić do przełamania ostatnich minimów i wygenerowania kolejnego sygnału sprzedaży.


Potencjalne zagrania na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here