Naga MarketsBobby Lee, prezes BTCCPrezes Ballet, Bobby Lee, przewiduje, że cena BTC znajdzie się w przedziale między 200 000 a 250 000 USD jeszcze przed 2022 r.

  • Lee jest zdania, że BTC będzie kosztowało ponad 200 000 USD i to jeszcze w tym roku.
  • Docelowo zaś kryptowaluta ma zdrożeć do aż 500 000 USD.

Bobby Lee prognozuje cenę BTC

W tweecie z grudnia 2018 r. dyrektor generalny i założyciel portfela kryptowalut Ballet przekazał, że następny rajd Bitcoina (BTC) rozpocznie się pod koniec 2020 r., ale mocniej wystartuje na początku 2021 r. Szczyt BTC osiągnie w grudniu. Ostatnia hossa, która rozpoczęła się w zeszłym roku, pokazała, że ​​cena BTC przekroczyła poprzednią najwyższą w historii cenę 20 000 USD w grudniu, a poziom 30 000 USD w następnym miesiącu.

Te artykuły również Cię zainteresują
Teraz Lee złagodził swoje prognozy z 2018 r. Wcześniej mówił, że kryptowaluta osiągnie nowe ATH na poziomie 333 000 USD.

– Myślę, że wzrośnie co najmniej kolejne 4-5 razy, więc w tym roku wyniesie 200 000–250 000 USD – powiedział.

Dodał, że ostatni ruch cenowy był prawdopodobnie spowodowany wiadomościami o tym, że inwestorzy instytucjonalni, tacy jak Tesla, kupują kryptowaluty, a wielu ekspertów w ekosystemie uważa, że ​​SEC będzie teraz bardziej otwarte na zatwierdzenie funduszu giełdowego Bitcoina.

Lee powiedział teraz też, że skoro ktoś „tak szanowany jak Elon Musk” przeniósł część aktywów swojej firmy na rynek BTC, „każdy członek zarządu każdej spółki notowanej na giełdzie, a nawet członkowie zarządu firm prywatnych” być może będą musieli rozważyć tę samą inwestycję.

BTC to nowe złoto

Lee twierdzi też, że docelowo ​​kapitalizacja rynkowa BTC przejmie tą złota. Ma się to stać do 2028 r., kiedy to cena kryptowaluty może osiągnąć poziom ponad 500 000 USD.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs akcji pgnig | pgnig forum | pgnig akcje notowania | dyskusja na temat kursu btc | dax analiza | jsw analiza |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here