Naga MarketsW zaprezentowanej poniżej tabeli znajdują się najnowsze sygnały wygenerowane i otwarte przez autorski model Bank of New Zealand (BNZ) – o nazwie FX Momentum:NZD: Sentyment odnośnie dolara nowozelandzkiego uległ poprawie – od ostatniej aktualizacji modelu momentum jest zdecydowanie korzystniejsze. Sygnał do sprzedaży został wygenerowany tylko w przypadku NZD do AUD.

NZD/USD, NZD/EUR: W Przypadku NZD/USD model zachowuje pozycję neutralną – długa pozycja zostanie uruchomiona w momencie gdy cena dotknie poziomu 0.8696. W stosunku do euro, dolar nowozelandzki powinien być pozycjonowany natomiast w stronę północy – od poziomu 0.6349.

AUD: Australijczyk nadal jest modny wśród inwestorów – momentum przemawia na jego korzyść na parze z NZD. W przypadku AUD/USD i AUD/JPY model zaleca jednak otwieranie longów.

JPY: Jak wygląda natomiast sytuacja na japońskim jenie? Od ostatniej aktualizacji modelu FX Momentum zdecydowanie się zmieniła – NZB zaleca otwieranie długich pozycji na parze USD/JPY (102.48 i SL 101.67).Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest
Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here