Naga MarketsForex Broker ComparicO ile Commerzbank analizując dzisiaj sytuację na USD/JPY stwierdził, że nie widzi dla pary wyraźniejszych sygnałów ani potencjalnych kierunków ruchu, to BNP Paribas posiada całkowicie odmienne zdanie na ten temat.

Dolar amerykański do japońskiego jena unosi się cały czas bardzo blisko długoterminowego wsparcia wyznaczanego przez 200-dniową średnią kroczącą – obecnie w okolicach 101.70. Poziom ten zdaniem BNPP udowadniał w przeciągu kilku ostatnich lat, że świetnie sprawdza się w przypadku USD/JPY. W związku z tym analitycy banku wierzą, że para w najbliższym czasie może iść tylko i wyłącznie w górę.„200-dniowa MA była kluczowym gwarantem wsparcia na parze i według nas nadal jest atrakcyjnym punktem do aktywacji długich pozycji. Osobiście celujemy w 105.50 i taki poziom TP zawarliśmy w naszej dzisiejszej rekomendacji handlowej” – podsumowuje BNPP.

Poniżej wykres prezentujący wysoki popyt w Japonii na zagraniczne obligacje:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here