Naga MarketsBNP Paribas BP wprowadził wynajem długoterminowy smartfonów AppleWarszawa, 01.10.2021 (ISBnews/ISBtech) – BNP Paribas Bank Polska wprowadził od dziś możliwość wynajmu długoterminowego smartfonów marki Apple dla klienta indywidualnego, poinformował dyrektor departamentu nowych modeli biznesowych i innowacji personal finance banku Krzysztof Wojciechowski.

„Od 1 października tego roku wprowadzamy na rynek zupełnie nowy produkt, który do tej pory zarezerwowany był dla rynku B2B. To wynajem długoterminowy urządzeń dla klienta indywidualnego” – powiedział ISBtech Wojciechowski.Wraz ze spółką-córką BNP Paribas Group Service Center, bank stworzył ekosystem umożliwiający klientowi indywidualnemu skorzystanie z alternatywnej metody używania smartfonów.

„Wystarczy korzystać, nie trzeba posiadać. I tak w wybranych punktach detalicznej sprzedaży smartfonów marki Apple można będzie wynająć telefon na wybrany okres 24 lub 30 miesięcy. W naszej usłudze wynajmu długoterminowego klient będzie miał możliwość wymiany telefonu przez ok. cztery-sześć miesięcy poczynając od 18. miesiąca kontraktu” – dodał dyrektor banku.

BNP Paribas Bank Polska jest członkiem wiodącej międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas. Jest bankiem uniwersalnym, notowanym na GPW. Aktywa razem banku wyniosły 119,58 mld zł na koniec 2020 r.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest
Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here