Naga Marketssiedziba BNP Paribas w Egipcie

BNP Paribas Bank Polska zamierza przeprowadzić zwolnienia grupowe, które obejmą nie więcej niż 800 pracowników zatrudnionych w centrali i sieci sprzedaży, w latach 2021-2023, podał bank.

BNP Paribas przeprowadzi grupowe zwolnienia

“Zarząd BNP Paribas Bank Polska S.A. informuje, że w odpowiedzi na zmiany sytuacji rynkowej, dynamiczny rozwój technologiczny sektora bankowego oraz realizowane przez bank projekty w obszarze digitalizacji podjął decyzję o dalszej adaptacji modelu operacyjnego Banku i zamiarze przeprowadzenia zwolnień grupowych” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Uchwała podjęta przez zarząd w dniu 25 listopada 2020 r. przewiduje przeprowadzenie procesu zwolnień grupowych w latach 2021-2023 i objęcie nim nie więcej niż 800 pracowników banku zatrudnionych w centrali i sieci sprzedaży” – czytamy dalej.

Zarząd banku powiadomi organizacje związkowe o przyczynach zamierzonego grupowego zwolnienia oraz zwróci się do organizacji związkowych o przystąpienie do konsultacji w sprawie warunków przeprowadzania zwolnień z przyczyn niedotyczących pracowników, podano także.

BNP Paribas Bank Polska jest członkiem wiodącej międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas. Jest bankiem uniwersalnym, notowanym na GPW. Aktywa razem banku wyniosły 109,95 mld zł na koniec 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here