Naga MarketsBNP Paribas BP ma umowę z BNP Paribas z Francji na 2,3 mld zł pożyczki podporz.BNP Paribas Bank Polska zawarł z BNP Paribas S.A. z Francji umowę nieodnawialnej pożyczki podporządkowanej w kwocie 2,3 mld zł, podał bank.

Oprocentowanie pożyczki podporządkowanej BNP Paribas Bank Polska  zostało ustalone w oparciu o stawkę 3-miesięczny WIBOR, powiększoną o marżę

“Pożyczka podporządkowana została udzielona na okres 10 lat od momentu uruchomienia. Oprocentowanie pożyczki podporządkowanej zostało ustalone w oparciu o stawkę 3-miesięczny WIBOR, powiększoną o marżę. Warunki finansowe umowy nie odbiegają od warunków rynkowych” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Pożyczka podporządkowana powinna zostać uruchomiona w ciągu sześciu dni roboczych od daty podpisania umowy. W ciągu trzech dni roboczych od daty uruchomienia pożyczki bank wystąpi do Komisji Nadzoru Finansowego z wnioskiem o udzielenie zgody na zaliczenie środków z tytułu tej pożyczki podporządkowanej jako instrumentu w funduszach uzupełniających Tier II banku, podano także.

BNP Paribas Bank Polska jest członkiem wiodącej międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas. Jest bankiem uniwersalnym, notowanym na GPW. Aktywa razem banku wyniosły 109,95 mld zł na koniec 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here