Naga MarketsChoć to Lamborghini stało się symboliczną marką samochodów, które można kupować za bitcoiny, od teraz także fani czterech kółek z logiem BMW będą mogli wydać swoje kryptowaluty na ulubiony model tej firmy. Wszystko dzięki dealerowi Stephen James BMW.


Stephen James BMW, przedstawiciel BMW i MINI z siedzibą w południowo-wschodniej Anglii, poinformował, że sprzedawane przez niego modele samochodów będzie teraz można nabyć za pomocą kryptowalut.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zgodnie z oficjalnym tweetem: “Stephen James akceptuje teraz bitcoina [jako środek płatniczy] przy zakupie nowego BMW! Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możesz użyć bitcoina, aby odejść z zupełnie nowym pojazdem #bitcoin #bitpay.”

Płać za BMW przez BitPay!

Firma przyjmując transakcje w walutach cyfrowych będzie współpracować wraz z BitPay (który to podmiot w ostatnim czasie otrzymał BitLicense). Globalna platforma akceptuje płatności w bitcoinach – w szczególności dotyczące handlu detalicznego w Internecie.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Mniej znani bardziej innowacyjni?

Już wcześniej Classic Recreations, mniejszy dostawca niestandardowych samochodów, zaczął akceptować kryptowaluty takie jak bitcoin. Przyjmuje również jako środek płatności: litecoina, bitcoin cash, ethereum i docademic.

Według Jasona Engela, właściciela Classic Recreations, kryptowaluty ostatecznie stanie się “legalną walutą na globalnym rynku”.

Inwestorzy na rynku walut cyfrowych nierzadko wydają swoje środki właśnie na luksusowe towary. Firmy oferujące takowe zachęcają tego typu konsumentów do wydawania  kryptowalut na ich towary.

Sam ruch ze strony pojedynczego na razie dealera BMW też nie powinien dziwić. Już kilka miesięcy temu motoryzacyjny gigant ogłosił, że rozpoczyna współpracę z blockchainowym start-upem DOVU. Celem projektu jest zbieranie od użytkowników leasingowych aut informacji o ich stanie, konkretnych zachowaniach pojazdu w danych sytuacjach czy danych liczbowych. W zamian za te informacje klienci będą nagradzani tokenami.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here