Naga MarketsBM mBanku: Ten Square Games otrzymuje rekomendacje. "Kupuj" oraz cel 462 zł za akcjeW piątek na rynek wpływa rekomendacja sporządzona przez Biuro Maklerskie mBanku. Zgodnie z nim również – spółka Ten Square Games otrzymuje po raz pierwszy rekomendację od Biura Maklerskiego – na poziomie “kupuj”. Jednocześnie cena docelowa dla spółki to poziom 462 zł za akcję.

  • Biuro Maklerskie zwraca uwagę na odpowiednie zarządzanie produktem spółki
  • Prognoza wsakzuje, że EBITDA Ten Square Games wyniesie w 2020 roku 147,2 mln zł

Ten Square Games do 462 zł, czyli potencjał kolejnego wzrostu

Zgodnie z opublikowanym dziś raportem, analitycy Biura Maklerskiego mBanku zwracają uwagę na spółkę Ten Square Games, której wydają po raz pierwszy rekomendację. Zgodnie z nią spółka otrzymuje rekomendację “kupuj” a swój cel równe 30 zł wyżej, niż wynosi aktualny kurs akcji spółki.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jak podano w raporcie sporządzanym przez analityka Piotra Bogusza: “Ten Square Games udowodniło, że odpowiednie zarządzanie produktem pozwala na osiąganie ponadprzeciętnych wyników. W efekcie nakładów marketingowych, ciągłej akwizycji graczy oraz konsekwentnie prowadzonych usprawnień w grze Fishing Clash, jej sprzedaż wzrosła z 3,8 mln zł w 2017 roku do 206 mln zł w 2019 roku“.

Jednocześnie w raporcie możemy przeczytać, że spółka bardzo dobrze zarządza swoimi produktami, co świadczy o dużym potencjalne podmiotu. Jak dodaje analityk: “Uważamy, że coraz lepszy model monetyzacji, inwestowanie w marketing oraz ekspansja geograficzna pozwolą na dalsze skalowanie przychodów projektu.

Również zwrócona została uwaga obeczne otoczenie – pandemię, która według autorów raportu – “nie powinien zagrozić naszym prognozom dla spółki, a może wręcz okazać się wsparciem dla generowanej sprzedaży (pozostanie dużej ilości użytkowników w domach).

Sytuacja na wykresie

Sytuacja na spółce nie jest trudna do opisania – jak widać po wykresie dziennym spółka cały czas znajduje się w mocnym wzroście. Trudno oszacować jednak gdzie i czy wystąpi odpowiednia korekta, która pozwoli inwestorom na dalsze skupowanie. Faktem jednak jest, że na spółce lepiej uważać z pozycjami krótkimi a dalsze wzrosty mogą osiągnąć bez większego problemu.

wykres TSGames D1 30.04.2020
TSGames D1 30.04.2020

Autorem raportu jest Piotr Bogusz. Artykuł jest skrótem raportu przygotowanego przez Biuro Maklerskie mBanku, którego dystrybucja nastąpiła 23 kwietnia 2020 roku, o godzinie 08:20. Wymagane prawnie informacje dotyczące rekomendacji domu maklerskiego zostały zamieszczone poniżej:

BM mBanku – Ten Square disclaimerConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here