Naga MarketsSymbol GPW na tle wykresuW poniedziałek na rynek wpływa rekomendacja sporządzona przez Biuro Maklerskie mBanku. Zgodnie z nim również – spółka Ten Square Games otrzymuje przez analityków podniesioną rekomendację z poziomu “trzymaj” do obecnego “akumuluj”. Jednocześnie z tym spółka otrzymuje podniesioną cenę docelową akcji z poziomu 462 zł do poziomu 592 zł za akcję.

  • Rekomendacja dla spółki tworzącej gry zachęca do przyjrzenia się akcjom
  • Spółka z szansą na przekroczenie zakresu 600 zł za akcję

Ten Square Games z szansą na przekroczenie 600 zł?

Wczorajsza analiza oraz rekomendacja wydana dla spółki tworzącej gry – Ten Square Games pozostaje w dobrym tonie, mimo już wyraźnie wysokich poziomów cen akcji spółki. Analitycy w raporcie uwzględniają przede wszystkim dobre wyniki spółki za I kw. 2020 roku.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jak podaje komentarz w raporcie: “W raporcie za pierwszy kwartał spółka poinformowała o szacunkowej sprzedaży w kwietniu (przyśpieszenie wzrostu do 197 proc. rdr vs. 126 proc. rdr w pierwszym kwartale), czemu towarzyszyły istotnie wyższe nakłady na marketing (19,2 mln zł w kwietniu vs. 18,3 mln zł w pierwszym kwartale). Dotychczasowe nakłady na marketing w maju wyniosły 3,9 mln USD (ponad 16 mln zł).

Wobec tego też Biuro Maklerskie mBanku podniosło dalsze predykcje szybkości sprzedaży rdr dla starszej już gry gry Fishing Clash do 162 proc./30 proc. odpowiednio w latach 2020/21, widząc iż cały czas zespół deweloperski działa nad rozbudową zawartości gry oraz nad urozmaicaniem rozgrywki – co znacznie może przyciągać graczy do tytułu.

Sytuacja na wykresie

Patrząc na interwał czasowy H4 spółki widać, że rynek nie ma sobie równych. Zdecydowana siła popytu panuje na wykresie i zdaje się, że poziom 600 zł za akcję może w każdej chwili zostać przełamany. Rekomendacja analityków Biura Maklerskiego jest zatem ulokowana w idealnym miejscu, ponieważ rynek może bez problemu osiągnąć poziom. Dobrze jednak poczekać na niewielką chociaż korektę spółki, aby nie dołączać do ruchu wzrostowego praktycznie przy lokalnych szczytach.

wykres TSG H4 02.06.2020
TSG H4 02.06.2020

Autorem raportu jest Piotr Bogusz. Artykuł jest skrótem raportu przygotowanego przez Biuro Maklerskie mBanku, którego dystrybucja nastąpiła 26 maja 2020 roku, o godzinie 08:30. Wymagane prawnie informacje dotyczące rekomendacji domu maklerskiego zostały zamieszczone poniżej:

BM mBanku – Ten Square Games disclaimerConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here