Naga MarketsBloober Team z nową umową w USA. Akcje w górę o 5%Notowania Bloober Team rosną w czwartek na NewConnect o 5% testując poziom 214,5 zł po informoacji, że spółka zależna producenta gier zawarła umowę z amerykańskim podmiotem na wydanie oraz dystrybucję gry DARQ Complete Edition w wersji pudełkowej na platformę PlayStation 5.

  • Planowany termin rozpoczęcia dystrybucji Gry to II kwartał 2021 r
  • W 2020 r. akcje Bloober Team rosły o 213% na giełdzie, w roku bieżącym dodają kolejne 14%
  • W ocenie spółki sprzedaż gry będzie mieć wpływ na wyniki finansowe grupy

Bloober Team z nową umową, akcje spółki wyraźnie w górę

– Zarząd Bloober Team S.A. z siedzibą w Krakowie (dalej jako “Emitent”) informuje, że dzisiaj otrzymał informację od swojego podmiotu zależnego Feardemic sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, o zawarciu przez tę spółkę istotnej umowy z Limited Run Games Inc. z siedzibą w Raleigh, Stany Zjednoczone, na wydanie oraz dystrybucję gry DARQ Complete Edition w wersji pudełkowej na platformę PlayStation 5 (dalej jako “Gra”). Planowany termin rozpoczęcia dystrybucji Gry to II kwartał 2021 r. Licencja na wydanie Gry została udzielona bez ograniczeń terytorialnych. W ocenie Emitenta sprzedaż gry będzie mieć wpływ na wyniki finansowe grupy Emitenta – poinformowała spółka w czwartkowym raporcie bieżącym.

Te artykuły również Cię zainteresują
W efekcie, notowania Bloober Team (BLO) na NewConnect rosną w czwartek o niemal 5% i ocierają się o poziom 214,5 złotego, czyli niemal o tegoroczne maksima (i najwyższe poziomy od sierpnia ubiegłego roku) na wysokości 215 zł.

Bloober Team to niezależny producent gier wideo, założony w 2008 r. Spółka jest notowana na NewConnect od 2011 r.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here