Naga MarketsBloober Team z 25% spadkiem notowań, porównywalnym z wakacyjną korektą - zapiski giełdowego spekulantaFeardemic z grupy Bloober Team ma być samodzielną marką, która będzie rozwijać się poza profil wydawcy gier i zmierzać w kierunku profilu “dystrybutora doświadczeń” dostępnych we wszystkich formach i platformach, poinformował CEO Scott Millard. Jak podała spółka w komunikacie sprzed kilku dni Feardemic musi być czymś więcej niż tylko wydawcą gier, powinien być dystrybutorem doświadczeń dostępnych we wszystkich formach i platformach.

“Nasza społeczność powinna być w stanie móc nas znaleźć wszędzie i musimy być dla nich rozpoznawalni bez względu na to, gdzie i jak zdecydują się na dostęp do naszych treści w przyszłości. Oczekujemy, że w nadchodzących latach Feardemic będzie miał w swoim portfolio zarówno gry, które przemawiają do dzieci, jak i gry, które przemawiają do zagorzałych fanów horrorów.Reakcja na wsparciu

Horror to ogromny rynek, na który zamierzamy wywrzeć duży wpływ w nadchodzącej dekadzie” – dodał CEO. Spoglądając na wykres dzienny, można spodziewać się zainicjowania próby odbicia. Spółka ma za sobą spore spadki, sięgające 25% czyli tyle ile wynosiła poprzednia taka korekta z okresu wakacji.

bloober


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here