Naga Marketsbloober teamMimo, że pod względem medialnym, najgłośniej na dzisiejszej sesji jest o nowych maksimach CD Projektu, który jest liderem branży gamingowej w Polsce. To jednak silniej drożeją akcje innego producenta gier, notowanego na NewConnect – Bloober Team.

Bloober Team poinformował, że jej spółka zależna, ustaliła datę premiery gry tworzonej w oparciu o jeden z brandów posiadanych przez spółkę Lions Gate Entertainment Inc. na 30 sierpnia 2019 roku. Gra będzie nosić tytuł “Blair Witch”.

Gra zostanie wypuszczona jednocześnie na platformy XboX i PC – czytamy w komunikacie. Spółka już rozpoczęła kampanię marketingową nowego produktu.

“Gra ta w opinii emitenta będzie mieć wpływ na wyniki finansowe grupy kapitałowej emitenta z 2019 rok i kolejne okresy” – dodano w komunikacie

Orbex

Spoglądając na wykres:

Notowania spółki rosną około południa już o niemal 24% przy bardzo wysokich obrotach. Patrząc na szerszy trend boczny, wydaje się, że kurs powinien sięgnąć przynajmniej okolic 60 zł, gdzie mamy główny poziom oporu. Spółka podaje kolejną dobra informację, po wcześniejszych danych sprzedażowych gry “Layers of Fear 2”. Ostatnio o spółce pisaliśmy 5 czerwca.

bloober

Czytaj także: CD Projekt ogłasza premierę ”Cyberpunka 2077”. Akcje spółki najwyżej w historiitokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here