Naga MarketsBloober Team prezentuje swoją kolejną grę związaną z marką Layers of Fear!Mistrzowie horroru z Krakowa, w trakcie trwających targów Tokyo Game Show, przedstawili pierwszą zapowiedź projektu związanego z marką Layers of Fear. Tokyo Game Show należy do najważniejszych wydarzeń gamingowych na świecie. Japońskie targi śledzone są przez fanów z całego świata – w poprzednim roku, transmisje online na wszystkich platformach śledziło łącznie ponad 31 milionów widzów. Dla porównania, tegoroczne materiały z Gamescom obejrzało 13 milionów osób.

Bloober Team prezentuje swoją nową grę

Możliwość zapowiedzi tytułu na trwającym Tokyo Game Show, podkreśla jak bardzo oczekiwana jest nasza gra. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń gamingowych, w związku z czym informacje o naszej kolejnej grze dotrą graczy z całego świata. Po ponad dwóch latach, w trakcie których wydaliśmy The Medium, Blair Witch oraz Observera, możemy wreszcie wrócić do serii, która zdefiniowała naszą tożsamość – Layers of Fear był pierwszą rozpoznawalną grą Bloober Team. O szczegółach związanych z rozwijanym projektem będziemy informować w kolejnych miesiącach. Co bardzo istotne – nie jest to żaden z zapowiadanych dotychczas dwóch dużych tytułów nad którymi pracujemy, więc jak to mamy już w zwyczaju to kolejny “as z rękawa” – komentuje Piotr Babieno, prezes Bloober Team.Dotychczas gry Layers of Fear ukazały się m.in. na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, komputerach osobistych. Łącznie dostępne są 4 tytuły – poza podstawowymi odsłonami serii, gracze mogli zagrać również w dodatek Inheritance, a nawet odczuć najwyższy poziom immersji – wcielając się w role bohaterów horrorów przy użyciu gogli VR.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pkn orlen notowania | bitcoin cash prognozy | frank euro | datawalk notowania | 11 bit studios akcje kupno | dax index | aktualny kurs rubla |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here