Naga Markets

Bloober Team: Premiera gry 'The Medium' na PlayStation Plus wyznaczona na 18 XWarszawa, 12.10.2022 (ISBnews) – “The Medium”, gra stworzona przez Bloober Team, dostępna będzie w ramach abonamentu PlayStation Plus od 18 października, podała spółka.

The Medium to horror psychologiczny. Na Gamescom 2020, największych w Europie targach gier, “The Medium” otrzymał nominację do najlepszej przygodowej gry akcji oraz najlepszej gry indie. Podczas tegorocznej gali Digital Dragons, gra nominowana została w czterech kategoriach i zdobyła trzy statuetki: za najlepszy polski design, najlepszy polski oryginalny soundtrack oraz dla najlepszej gry 2021 roku, przypomniano w komunikacie.

PlayStation Plus to płatna usługa, w ramach której użytkownicy konsoli otrzymują, zależnie od poziomu subskrypcji, między innymi możliwość grania online, streamowania gier, ekskluzywne zniżki, czy dostęp do biblioteki ponad 400 tytułów. Wcześniej, od momentu premiery 28 stycznia 2021, do lutego 2022 roku, gra była częścią zawartości usługi Game Pass.

Bloober Team to niezależny producent gier wideo, założony w 2008 r. Spółka jest notowana na NewConnect od 2011 r.

(ISBnews)Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułFunt osiągnie parytet względem dolara. Ciąg dalszy kłopotów na Wyspach
Następny artykułKurs funta (GBP/USD) może runąć do najniższych poziomów w historii – prognoza ING
isbnews agencja informacyjna
Agencja informacyjna ISBnews została założona przez dziennikarzy byłej agencji Internet Securities Businesswire, należącej do Euromoney Polska. Pod adresem portal.isbnews.pl prowadzimy serwis działający w czasie rzeczywistym, dostarczający informacje ekonomiczne dla inwestorów (zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych). ISBnews Informacyjny Serwis Biznesowy w formie spółki dziennikarskiej funkcjonuje od 1 października 2012 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here