Naga MarketsBloober Team pracuje obecnie m.in. nad dwoma dużymi grami, większymi od gry “The Medium”, poinformował prezes Piotr Babieno. Spółka ma również plany związane z rozwojem marki “The Medium”.

InvestCuffs

“Spółka pracuje nad dwoma dużymi grami (większymi od ‘The Medium’). Staramy się też mieć inne niespodzianki w zanadrzu” – powiedział Babieno podczas czatu dla inwestorów na Stockwatch.pl.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dodał, że spółka zdecydowanie zmierza w kierunku horroru jako gatunku i nie tylko horroru psychologicznego.

“Produkcje, nad którymi obecnie pracujemy, będą bardzo dużym krokiem, który zbliża nas do miejsca, w którym chcemy być – czyli lidera gatunku” – powiedział prezes.

“Pierwszy z projektów, nad którym pracujemy już od jakiegoś czasu (project ‘Black’), ma wzmocnić naszą pozycję na rynku. Kolejny tytuł to będzie już nasze IP. Każda gra będzie miała swoją odrębną strategię sprzedażową” – dodał.

Według niego, nowe gry będą bardziej rozbudowane. “Ale nie uważamy, że liczba godzin spędzonych na gameplayu ma wpływ na cenę. Nie będziemy szukać na siłę godzin spędzonych przy rozgrywce – stawiamy na unikalność doświadczenia i możliwość powrotu gracza i znajdywania nowych możliwości w grze” – podkreślił Babieno.

Spółka w najbliższym czasie chce także przedstawić plany dotyczące gry “The Medium”.

“Nasze plany związane z marką ‘The Medium’ będziemy ujawniać już niedługo. Naszym celem jest, by IP było rozpoznawalne wśród jak największej liczny użytkowników” – zapowiedział.

Dodał jednak, że na chwilę obecną nie jest planowana kontynuacja “The Medium”.

“Zakończenie jest niejednoznaczne, ponieważ miało dawać graczom impuls do zastanowienia się nad niejednoznacznością własnych wyborów w realnym życiu” – dodał prezes.

Babieno przyznał także, że budżet gry “The Medium” (łącznie z marketingiem) wyniósł mniej niż 40 mln zł.

Bloober Team tuż po premierze (29 stycznia) gry “The Medium” poinformował, że sprzedaż tej gry osiągnęła poziom, który pokrył koszty produkcji i marketingu. Gra zadebiutowała 28 stycznia br.

Bloober Team to niezależny producent gier wideo, założony w 2008 r. Spółka jest notowana na NewConnect od 2011 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here