Naga MarketsPodczas wczorajszej prezentacji nadchodzących gier na najnowszą konsolę Microsoftu, Xbox series X, został pokazany kolejny trailer gry The Medium autorstwa krakowskiego studia Bloober Team. Zwiastun wraz z kilkuminutowym gameplayem ukazuje unikatową, symultaniczną rozgrywkę na dwóch ekranach jednocześnie. The Medium został jedną z najlepiej przyjętych gier z tej konferencji z miejsca stając się jednym z największych tytułów nadciągających na nową platformę firmy Microsoft.

 

Nowy trailer oraz gameplay gry zaprezentowano podczas konferencji Microsoftu

W czasie lipcowego pokazu gigant z Redmond pokazał wyniki pracy 9 z 15 zespołów tworzących produkcje na Xbox Series X. Wśród prezentowanych tytułów znalazło się też The Medium. To jedyna z gier, która była pokazana na poprzednim i obecnym pokazie amerykańskiej korporacji. Niezwykle klimatyczny trailer otrzymał niezliczoną ilość pozytywnych opinii za-równo od uczestników konferencji jak i od recenzujących go potem dziennikarzy. Sama gra została wielokrotnie wymieniona jako jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów na nadchodzącą konsolę.

W The Medium gracze wcielają się w Mariannę – medium, za pośrednictwem którego doświadczają jednocześnie zarówno materialną jak i duchową rzeczywistość. Żeby dowiedzieć się, jaką tajemnicę kryją tę światy, muszą obserwować jednocześnie oba wymiary i sprostać wyzwaniom, które czekają na nich w każdym z nich.

– The Medium to nasz najważniejszy jak dotąd tytuł. Gra wykorzystuje technologię symulta-nicznego gameplayu na obu ekranach jednocześnie, a punktem wyjścia jest pokazanie różnych punkt widzenia. Ta sama rzecz może być widziana z zupełnie różnych perspektyw. Wydaje nam się, że będzie to jeden z najmocniejszych tytułów na premierę nowej konsoli – mówi Piotr Ba-bieno, prezes Bloober Team.

Użytkownicy platformy Steam mogą już zamówić pre-order The Medium na Xbox Series X oraz PC. Wszyscy, którzy złożą zamówienie na pre-order, otrzymają także autorską ścieżkę dźwiękową The Medium, w tym podwójny soundtrack skomponowany przez Akirę Yamaokę i Arkadiusza Reikowskiego, oraz cyfrowy album graficzny The Medium. Cena pre-orderu wy-nosi $49.99 / €49.99. Premiera gry będzie miała miejsce jeszcze podczas tegorocznego okresu świątecznego.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTwitter: kurs mocno w górę mimo olbrzymiej straty w raporcie za II kw. 2020 r.
Następny artykułGK GPW rozszerza ofertę produktową na giełdowym rynku rolnym
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here