Naga MarketsBloober Team ukończył prace nad wersją VR gry Layers of Fear. Gra trafi na Oculus Rift, Oculus Quest i PC VR. Jeszcze w tym tygodniu ruszą zamówienia przedpremierowe.

Dokładna data premiery oraz cena zostaną przedstawione w najbliższym czasie.

Layers of Fear jest jedną z najważniejszych marek Bloober Team. Od premiery w 2016 roku pierwsza część serii doczekała się udanej kontynuacji, wersji na konsolę Nintendo Switch oraz zadebiutowała na systemie iOS. Gra Layers of Fear zmierza teraz na gogle VR, w tym na Oculus Rift oraz Oculus Quest.

O wersję VR prosiło wielu fanów, ponieważ wirtualna rzeczywistość pozwala na jeszcze większą immersję. Przy Layers of Fear VR współpracujemy z Oculusem i Valve – firmami, które są liderami na rynku wirtualnej rzeczywistości. Liczymy, że dzięki tej kooperacji Layers of Fear uzyska świetne wyniki sprzedażowe oraz ustanowi nowe standardy straszenia na urządzeniach VR. – podkreśla Piotr Babieno, prezes Bloober Team.

Jeszcze w tym tygodniu zostanie uruchomiona możliwość złożenia zamówień przedpremierowych na Layers of Fear VR. Dokładna data premiery oraz cena gry zostaną ujawnione w najbliższych tygodniach. – Tak jak ostatnio informowaliśmy, nasze głowy są pełne pomysłów. Nie jest to nasze ostatnie słowo w temacie Layers of Fear. – kończy prezes.

Przypominamy, że w poprzednim tygodniu miała miejsce premiera gry Layers of Fear na urządzenia iOS. Gra jest dostępna w cenie 9,99$.

O spółce:

Bloober Team SA to niezależny producent gier wideo, specjalizujący się w tworzeniu gier z gatunku „hidden horror”. W krakowskim studio Bloober Team zatrudnia i współpracuje z grupą ponad 100 najlepszych specjalistów w branży w Polsce.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here