Naga MarketsBloober Team ogłosił, że gra Observer: System Redux uzyskała certyfikację na platformy Xbox Series X i Playstation 5. Oznacza to, że zgodnie z zapowiedziami, gra będzie dostępna na premierę konsol, które zadebiutują na świecie w drugim tygodniu listopada (odpowiednio 10go i 12go). Cena gry wyniesie 29,99 EUR/USD.

Observer: System Redux uzyskała certyfikację na platformy Xbox Series X i Playstation 5

Gracze, którzy chcieli zanurzyć się w przygodzie w klimacie cyberpunk, jeszcze w listopadzie będą mieli okazję by to uczynić. Wszystko za sprawą Observer: System Redux, który rozpali wyobraźnię użytkowników wciągając do niesamowitego świata wykreowanego przez krakowskich developerów

Te artykuły również Cię zainteresują

— Przepełnia nas duma, że w trudnym czasie globalnej pandemii udało nam się przygotować Observer: System Redux na premierę obu konsol nowej generacji. Będzie to jedyna polska gra dostępna w dniu debiutu każdej z konsol – komentuje Piotr Babieno, prezes Bloober Team.

Observer: System Redux trafi więc na rynek 10 listopada, czyli w dzień premiery konsoli Xbox Series X, ponadto gra zadebiutuje tego samego dnia na komputerach osobistych, w tym min. na platformach Steam, Epic Store oraz GOG. Wersja na PlayStation 5 będzie dostępna od 12-ego listopada, czyli w dzień premiery japońskiej konsoli w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Kanadzie, Meksyku, Australii, Nowej Zelandii oraz Korei Południowej.

— Observer: System Redux wspaniale oddaje klimat cyberpunku i stanowi trybut dla śp. Rutgera Hauera, który do dziś dla wielu pozostaje ikoną tego gatunku. To nie będzie kolorowa baśń, tylko prawdziwy cyberpunk pełen brudu przeznaczony dla dorosłych graczy. W grze oczywiście nie brakuje też elementów charakterystycznych dla Polski, która stanowi główne miejsce opowiadanej historii – kończy Babieno.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEMA 10/20 – poznaj kompletną strategię inwestycyjną podczas bezpłatnego webinaru
Następny artykułKurs złotego (PLN) spokojnie czeka na wyniki wyborów w USA
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here