Naga Marketsbloober teamBloober Team odnotował 3,12 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w III kw. 2019 r. wobec 2 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Zysk operacyjny wyniósł 3,24 mln zł wobec 2,09 mln zł zysku rok wcześniej.

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 9,21 mln zł w III kw. 2019 r. wobec 6,01 mln zł rok wcześniej.

“Oczywiście, to efekt wpływów ze sprzedaży ‘Blair Witch’. Chcę jednak podkreślić, że w wynikach minionego kwartału widać tylko znikomą część z nich, a nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa jeśli chodzi o promocję gry i potencjał sprzedażowy w 2019 r. O szczegółach poinformujemy wkrótce” – skomentował wyniki prezes Piotr Babieno, cytowany w komunikacie.

Spółka podkreśla, że premiera “Blair Witch” ugruntowała jej pozycję jako lidera rynku horroru psychologicznego.

“Blair Witch ‘otworzył worek’ z propozycjami. Analizujemy potencjał i możliwości kolejnych produkcji” – wskazał prezes.

W I-III kw. 2019 r. spółka miała 4,27 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w porównaniu z 3,43 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach ze sprzedaży w wysokości 20 mln zł w porównaniu z 18,12 mln zł rok wcześniej.

W ujęciu jednostkowym zysk netto w I-III kw. 2019 r. wyniósł 2,04 mln zł wobec 3,71 mln zł zysku rok wcześniej.

Źródło: ISBNews


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Sytuacja na wykresie:

Spółka zyskuje na otwarciu około 2%. Na wykresie widać, że niewiele zabrakło do sięgnięcia poziomu 100 zł. Później doszło do mocnej korekty i kurs obecnie oscyluje w rejonach sprzed mocnego wybicia. Jeżeli pozytywne informacje nadal będą dostarczane, wydaje się, że jest to dobry poziom, z którego można inicjować kolejny ruch wzrostowy, choć już nie tak dynamiczny jak poprzedni.

bloober

Czytaj także: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here