Naga MarketsBloober Team ma umowę z Take-Two na wydanie nowej gry na konsole i PCWarszawa, 29.09.2021 (ISBnews) – Bloober Team zawarł umowę wydawniczą z Take-Two Interactive, dotyczącą zamiaru wydania przez Take-Two pod marką wydawniczą Private Devision nowej gry Bloober Team, opartej na IP spółki, na konsole oraz PC, podała spółka.

„Zgodnie ze wskazaną umową, emitent otrzyma wynagrodzenie typu 'advance’ po spełnieniu ustalonych kamieni milowych, a także będzie uczestniczyć w zysku z przychodów gry po jej wydaniu. Take-Two będzie odpowiedzialne za działania promocyjne i sprzedażowe nowej gry” – czytamy w komunikacie.Całkowita wartość wskazanej umowy związana jest z uprzednim spełnieniem określonych w niej kamieni milowych i warunków, jednakże jej maksymalna wartość potencjalnie przekracza wartość kapitałów własnych Bloober Team i będzie mieć istotny wpływ na wyniki finansowe spółki, podano także.

Bloober Team to niezależny producent gier wideo, założony w 2008 r. Spółka jest notowana na NewConnect od 2011 r.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here