Naga MarketsBloober Team w trakcie premiery Blair Witch na konsolę PlayStation 4 ogłosił również datę debiutu gry Layers of Fear na urządzenia VR.

Od premiery w 2016 roku pierwsza część przełomowej serii krakowskiego studia doczekała się udanej kontynuacji, a także licznych konwersji na pozostałe platformy. 10-ego grudnia tytuł zadebiutuje w sklepach Steam oraz Oculus w wersji na sprzęt Wirtualnej Rzeczywistości (VR).

VR to idealna platforma dla horrorów. Będzie jeszcze straszniej niż na innych urządzeniach, ponieważ gogle pozwolą graczom przenieść się ze znaczenie większą imersją w stworzony przez nas świat – tłumaczy Piotr Babieno, Prezes Bloober Team SA.

Najbardziej znany developer horroru psychologicznego kontynuuje również prace nad Blair Witch. Najświeższy tytuł spółki już dziś zadebiutuje w dystrybucji cyfrowej PlayStation Store w cenie 29,99 USD. Dzięki tej premierze, gra będzie dostępna na wszystkich najważniejszych platformach: PC, Xbox One oraz na urządzeniu firmy Sony.

Wydanie Blair Witch na PlayStation 4 jest czymś na co czekaliśmy od dłuższego czasu. Cieszymy się, że zaoferujemy tam najwyższy poziom straszenia, gdyż lista dobrych horrorów na tej konsoli jest krótsza niż na komputerach osobistych – kończy Prezes.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here