Naga MarketsDotychczas w najlepszą polską grę 2019 roku, Blair Witch od Bloober Team, na wszystkich platformach oraz w ramach Xbox Game Pass zagrał już ponad milion graczy. Horror krakowskiego studia na pewno zyska kolejnych odbiorców, ponieważ już dziś zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch.

W Blair Witch zagrało już ponad 1 mln graczy

Jego wersja na tę konsolę obejmuje rozszerzenie Good Boy Pack oraz mini-grę Super-Rex – dwie aktualizacje, które skupiają się wokół psa Bulle-ta, ulubionej postaci rzeszy fanów Blair Witch.

Te artykuły również Cię zainteresują
Gra bazująca na uniwersum kultowych horrorów z lat 90’ była nominowana w krajowych i zagranicznych konkursach oraz zdobyła szereg statuetek, min. w plebiscycie organizowanym przez portal Graczpospolita.pl, w tym tytuł gry roku i wyróżnienia za najlepszą oprawę dźwiękową, wizualną oraz fabułę.

Tytuł pojawił się dotychczas na konsolach Xbox One, Playstation 4 i komputerach osobistych. Zgodnie z zapowiedzią, największa dotychczasowa gra Bloober Team wspiera wszystkie możliwości Nintendo Switch, w tym HD Rumble, tryby TV, tabletop i handheld oraz ekran dotykowy w menu gry.

– Niezmiernie cieszy nas, że nasza produkcja stała się tak popularna. To rezultat między in-nymi starannie zaplanowanego planu marketingowego. Od czasu wydania Blair Witch podpi-saliśmy liczne umowy z kluczowymi partnerami, w tym z Microsoftem. Ukazała się jej wersja pudełkowa. Otworzyliśmy się też na niezwykle znaczące rynki azjatyckie, na których bardzo ceni się horrory psychologiczne. Dzisiaj gra debiutuje też na kolejnej platformie – Nintendo Switch. Gra została zapowiedziana przez Nintendo na ich cyfrowym wydarzeniu oraz przez największy portal społeczności Nintendo na Świecie, Nintendolife, który pokazał ekskluzywnie materiał z wersji Switch. – mówi Piotr Babieno, prezes Bloober Team.

Z okazji premiery na Nintendo Switch, gra jest obecnie dostępna w cenie promocyjnej – 10%. Cena regularna wynosi 29.99 EUR/USD.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułFormacja głowa z ramionami – RGR
Następny artykułMarcin Tuszkiewicz zaprasza na przegląd GPW: Jest ryzyko, jest zabawa?
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here