Naga MarketsPierwszy polski tytuł na konsolach nowej generacji, czyli Observer: System Redux autorstwa Bloober Team, zaliczył niezwykle udany start. W zaledwie dwa tygodnie od premiery, gra zwróciła koszty produkcji i promocji. Cyberpunkowy horror mistrzów gatunku zbiera fantastyczne oceny. Aktualna średnia na Metacritics to 88%!

Najnowsza gra Bloober Team już się zwróciła!

– Bardzo cieszymy się z debiutu “odświeżonego” Observera. Przede wszystkim w tym ciężkim okresie pandemii udało nam się dostarczyć grę na premierę obu konsol nowej generacji. Naturalnie cieszy nas pokrycie kosztów, szczególnie, że nie były to “drobne” tylko siedmiocyfrowa kwota. Ale jeszcze bardziej istotne jest to jakie opinie zbiera gra – zarówno od dziennikarzy jak i graczy. To dla nas bardzo istotne szczególnie, że Observer: System Redux jest tytułem, który będzie miał raczej długi ogon sprzedażowy, a dobre recenzje w tym oczywiście pomagają – komentuje premierę Piotr Babieno, prezes Bloober Team.

Te artykuły również Cię zainteresują
Observer: System Redux zebrał bardzo przychylne recenzje – gra zdobywa wysokie noty zarówno na Xbox Series X|S, PS5 jak i komputerach osobistych.

– Świetna premiera Observer: System Redux to znakomity prognostyk przed nadchodzącą wielkimi krokami premierą The Medium, które zadebiutuje na Xbox Series X|S oraz PC na początku przyszłego roku. Liczymy na to, że System Redux to dopiero aperitif przed The Medium, więc nie chłodzimy jeszcze szampana – kończy prezes.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEkopol Górnośląski Holding wchodzi na rynek fotowoltaiki
Następny artykułHerkules [HRS], Sanok [SNK] – Gorące spółki dnia
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here